Privatumo politika

„bifido“ privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir dalijamasi jūsų asmenine informacija, kai lankotės arba perkate iš https://bifido.lt/ (toliau – Svetainė).

MŪSŲ RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko zoną ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, kai naršote Svetainę, renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, apie tai, iš kokių tinklalapių ar paieškos terminų patekote į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Įrenginio informaciją renkame naudodami šias technologijas:

– „Slapukai“ – tai duomenų failai, dedami į jūsų įrenginį arba kompiuterį, kuriuose dažnai būna anoniminis unikalus identifikatorius. Daugiau informacijos apie slapukus ir apie tai, kaip juos išjungti, rasite svetainėje http://www.allaboutcookies.org.
– „Žurnalo failai“ seka Svetainėje atliekamus veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius ir datos / laiko žymas.
– „Interneto švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainėje, įrašyti.

Be to, kai per Svetainę perkate arba bandote pirkti, renkame tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą ir pavardę, sąskaitos išrašymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją vadiname „užsakymo informacija“.

Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, turime omenyje ir Įrenginio informaciją, ir Užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Surinktą Užsakymo informaciją paprastai naudojame, kad įvykdytume visus Svetainėje pateiktus užsakymus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, šią Užsakymų informaciją naudojame:
bendrauti su jumis;
tikrinti mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
pagal jūsų mums pateiktus pageidavimus teikti jums informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Surinktą Įrenginio informaciją naudojame tam, kad galėtume tikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą), ir apskritai tam, kad tobulintume ir optimizuotume savo Svetainę (pavyzdžiui, generuodami analitinius duomenis apie tai, kaip mūsų klientai naršo Svetainėje ir sąveikauja su ja, ir vertindami mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

DALIJIMASIS JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA

Dalijamės jūsų Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad jos padėtų mums naudoti jūsų Asmeninę informaciją, kaip aprašyta pirmiau. Pavyzdžiui, naudojame „Shopify“ savo internetinei parduotuvei – daugiau apie tai, kaip „Shopify“ naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine – daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime bendrinti jūsų Asmeninę informaciją, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti gautą informaciją arba kitaip apsaugotume savo teises.

ELGSENOS REKLAMA
Kaip aprašyta pirmiau, jūsų Asmens duomenis naudojame, kad pateiktume jums tikslinę reklamą arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite rasti Tinklo reklamos iniciatyvos (toliau – NAI) mokomajame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

NESEKITE
Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame savo Svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą „Nesekti“.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir prašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Be to, jei esate Europos gyventojas, pažymime, kad jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti su jumis galimai sudarytas sutartis (pavyzdžiui, jei Svetainėje pateikiate užsakymą) arba kitais būdais siekdami pirmiau išvardytų savo teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipiame dėmesį, kad jūsų informacija bus perduodama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

DUOMENŲ NAUDOJIMAS
Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, jūsų užsakymo informaciją saugosime savo įrašuose, kol nepaprašysite jos ištrinti.

PASIKEITIMAI
Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, pavyzdžiui, atsižvelgdami į savo praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

KONTAKTUOKITE MUS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@bifido.lt arba paštu, naudodamiesi toliau pateikta informacija:

Mechanizatorių g. 10A, Luksnėnų k.,
LT-64381 Alytaus r., Lietuva

Pirkinių krepšelis