Parduotuvės taisyklės

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šios elektroninės parduotuvės taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir Pardavėjui (toliau – Pardavėjas) juridiškai privalomas dokumentas, kuriame nustatomos Šalių teisės ir pareigos.

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias Taisykles. Apie Taisyklių pasikeitimus Pirkėjas informuojamas elektroninės parduotuvės tinklapyje.

1. 3. Produktus ir paslaugas teikia įmonė UAB Rokasta, įmonės kodas: 302604988, esanti adresu: Mechanizatorių g. 10A, Luksnėnų k., LT-64381 Alytaus r.

2. PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

2.1. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kuomet Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformuoja ir pateikia prekių užsakymą, prieš tai susipažinęs su šiomis taisyklėmis.

3. PARDAVĖJO TEISĖS

3.1. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba visiškai sustabdyti elektroninės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

3.2. Jeigu Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui, stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis elektronine parduotuve.

4. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI

4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis, kurios veikimo sąlygas nustato šios Taisyklės.

4.2. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti Pirkėjo pasirinktu pristatymo būdu, remdamasis sąlygomis, kurias nustato šios pirkimo – pardavimo Taisyklės.

4.3. Kai dėl nenumatytų aplinkybių Pardavėjas negali pristatyti elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes, Pardavėjas turi teisę nutraukti Pirkimo-pardavimo sutartį prieš tai informavęs pirkėją. Pardavėjas gali pasiūlyti analogišką prekę. Pirkėjui atsisakius, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.

4.4. Pirkėjui pasinaudojus Taisyklių 5.2. punkte numatyta teise, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas, nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.

4.5. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtos pinigų sumos tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta pirmiau.

5. PIRKĖJO TEISĖS

5.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis.

5.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 24 val (dvidešimt keturias) nuo prekės užsakymo (kol prekė neperduota kurjeriui).

6. PIRKĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI

6.1. Pirkėjas privalo sumokėti už įsigytas prekes ir jas priimti šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

6.2. Jeigu Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pardavėjui pareikalavus Pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas.

6.3. Prekių pristatymo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba su asmeniu pristačiusiu siuntą patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę.

6.4. Pirkėjas, naudodamasis elektronine parduotuve, patvirtina, kad sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

7. PREKIŲ KAINOS

7.1. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodomos eurais. Kainos nurodomos su PVM. Patvirtinus užsakymą prie bendros prekių sumos prisideda pristatymo mokestis, jeigu toks yra taikomas.

 

8. PREKIŲ PRISTATYMAS

8.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, privalo nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.

8.2. Pirkėjas privalo priimti prekes pats. Jeigu Pirkėjas prekių priimti pats negali, bet prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatytų prekių netinkamam asmeniui.

8.3. Pardavėjas pristato prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais.

8.4. Visų parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, jog elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių.

8.5. Pirkėjui atsisakant prekės pirkimo-pardavimo sutarties, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos, įskaitant Pirkėjo sumokėtas prekės pristatymo išlaidas.

8.6. Prekes išsiunčiame per 48 val. nuo užsakymo gavimo darbo dienomis.

8.7. Po prekės išsiuntimo pristatymas trunka iki 2 darbo dienų visoje Lietuvoje.

8.8. Pristatome siuntas su kurjerių tarnybomis: Omniva paštomatais, LP Express paštomatais, DPD paštomatais arba DPD tiesioginio pristatymo į namus paslauga.

9. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

9.1 Fermentuoti gėrimai yra priskiriami prie greitai gendančių maisto prekių, o pažeidus jų pakuotę negali būti perfasuoti ar kitaip parduoti kaip kokybiškos prekės kitam klientui, todėl pristatytos kokybiškos prekės negali būti grąžinamos.

9.2 Klientai, norintys atsisakyti prekių, gali tai padaryti skubiai susisiekę su Pardavėju ir apie tai pranešę per 24 val. nuo įsigijimo – užsakymo patvirtinimo elektroninėje parduotuvėje, t.y. iki išsiuntimo pirkėjui momento.

9.3 Dėl prekių kokybės, užsakymo neatitikimo susisiekite su mumis skubiai tel. +370 611 30305 arba el. paštu info@bifido.lt

9.3. Pinigai grąžinami naudojant tą pačią mokėjimo priemonę, kurią Klientas naudojo atlikdamas operaciją.

9.4. Sandorio atšaukimo ir pinigų grąžinimo tvarka. Jei Klientas privalo grąžinti prekes, kokiu turi klientas turi grąžinti prekes adresu  Mechanizatorių g. 10A, Luksnėnų k., LT-64381 Alytaus r.

 9.5. Grąžinimo išlaidas apmoka klientas. Pinigų grąžinimas įvykdomas per 14 darbo dienų į sąskaitą iš kurios buvo sumokėta už prekes.

10. MOKĖJIMO TVARKA

10.1. Klientas turi galimybę atsiskaityrti Paysera ir VISA, Mastercard mokėjimo kortelių būdais bei pirkti išsimokėtinai prekes, kurios siekia daugiau nei 70 eur sumą, akredituojant partneriui Klix.

Užsakymą pateikti labai paprasta – prekes įdėkite į krepšelį, kuriame galite keisti prekių kiekius, jų atsisakyti, o paspaudę “Pirkti” ir suvedę savo pristatymo duomenis, galėsite įvykdyti apmokėjimą ir užsakymas baigtas!

Jei perkate kaip juridinis asmuo bei Jums reikalinga sąskaita faktūra, tuomet pirkimo metu pažymėkite jog perkate kaip juridinis asmuo bei užpildykite rekvizitus.

Bifido.lt internetin4je parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

 • Banko pavedimu
 • Grynais pinigais prekės pristatymo metu (Karantino laikotarpiu kurjeris grynųjų pinigų nepriims, tačiau galima atsiskaityti banko kortele)
 • AB Swedbankas el. banko sistema
 • AB SEB el. banko sistema
 • AB DNB el. banko sistema
 • AB Nordea el. banko sistema
 • AB Danske el. banko sistema
 • AB Šiaulių bankas el. banko sistema
 • AB Citadele el. banko sistema
 • Visa / Mastercard kortelėmis
 • Revolut
 • Klix sistema
 

Užsakymo būklės pasikeitimus gausite el. paštu bei galėsite stebėti savo paskyroje. Jei jums reikia ką nors pakeisti – rašykite mums darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 valandos el. paštu (info@bifido.lt) arba skambinkite nurodytu telefonu (+370 611 30305).

 

11. PASIKARTOJANTYS MOKĖJIMAI

11.1. Pasikartojantys mokėjimai, tai mokėjimo modelis, kai klientai įgalioja prekybininką (UAB Rokasta, Į.K. 302604988) automatiškai reguliariais intervalais nuskaityti lėšas už jiems suteikiamas prekes.  Šis mokėjimo sprendimas suteikiamas tik klientams atsiskaitantiems banko kortele. Jums nereikės rūpintis pasikartojančiais mokėjimais ir pirkimai tęsis be jokių trikdžių. Pinigai yra automatiškai nuskaitomi kas 90 dienų – 4 kartus per metus tol, kol automatinis prenumeratos pratęsimas yra įjungtas dvylikos mėnesių laikotarpyje.

11.2. Klientas, norėdamas nutraukti prenumeratą turi informuoti prekių tiekėją UAB Rokasta, Į.K. 302604988 elektroniniu paštu bifidolietuva@gmail.com ne vėliau, kaip prieš 3 darbo dienas iki sekančio automatinio prenumeratos pasikartojančio mokėjimo dienos.

11.3. Klientas, pirkdamas Bifido prenumeratą pažymi sutikimo langelį ir sutinka su automatiniu pasikartojančiu atsiskaitymu kas 90 dienų banko kortele.

12. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

12.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

12.2. Šioms Taisyklėms ir santykiams tarp Šalių šių Taisyklių atžvilgiu taikomos ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

12.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

12.4. Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias Taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir Šalių valios nepriklausančių aplinkybių (Force major).

Privatumo politika

„bifido“ privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir dalijamasi jūsų asmenine informacija, kai lankotės arba perkate iš https://bifido.lt/ (toliau – Svetainė).

MŪSŲ RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko zoną ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, kai naršote Svetainę, renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, apie tai, iš kokių tinklalapių ar paieškos terminų patekote į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Įrenginio informaciją renkame naudodami šias technologijas:

– „Slapukai“ – tai duomenų failai, dedami į jūsų įrenginį arba kompiuterį, kuriuose dažnai būna anoniminis unikalus identifikatorius. Daugiau informacijos apie slapukus ir apie tai, kaip juos išjungti, rasite svetainėje http://www.allaboutcookies.org.
– „Žurnalo failai“ seka Svetainėje atliekamus veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipiamuosius / išeinamuosius puslapius ir datos / laiko žymas.
– „Interneto švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainėje, įrašyti.

Be to, kai per Svetainę perkate arba bandote pirkti, renkame tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą ir pavardę, sąskaitos išrašymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją vadiname „užsakymo informacija“.

Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, turime omenyje ir Įrenginio informaciją, ir Užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Surinktą Užsakymo informaciją paprastai naudojame, kad įvykdytume visus Svetainėje pateiktus užsakymus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, šią Užsakymų informaciją naudojame:
bendrauti su jumis;
tikrinti mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
pagal jūsų mums pateiktus pageidavimus teikti jums informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Surinktą Įrenginio informaciją naudojame tam, kad galėtume tikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą), ir apskritai tam, kad tobulintume ir optimizuotume savo Svetainę (pavyzdžiui, generuodami analitinius duomenis apie tai, kaip mūsų klientai naršo Svetainėje ir sąveikauja su ja, ir vertindami mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

DALIJIMASIS JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA

Dalijamės jūsų Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad jos padėtų mums naudoti jūsų Asmeninę informaciją, kaip aprašyta pirmiau. Pavyzdžiui, naudojame „Shopify“ savo internetinei parduotuvei – daugiau apie tai, kaip „Shopify“ naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine – daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime bendrinti jūsų Asmeninę informaciją, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti gautą informaciją arba kitaip apsaugotume savo teises.

ELGSENOS REKLAMA
Kaip aprašyta pirmiau, jūsų Asmens duomenis naudojame, kad pateiktume jums tikslinę reklamą arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite rasti Tinklo reklamos iniciatyvos (toliau – NAI) mokomajame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

NESEKITE
Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame savo Svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą „Nesekti“.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir prašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
Be to, jei esate Europos gyventojas, pažymime, kad jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti su jumis galimai sudarytas sutartis (pavyzdžiui, jei Svetainėje pateikiate užsakymą) arba kitais būdais siekdami pirmiau išvardytų savo teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipiame dėmesį, kad jūsų informacija bus perduodama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

DUOMENŲ NAUDOJIMAS
Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, jūsų užsakymo informaciją saugosime savo įrašuose, kol nepaprašysite jos ištrinti.

PASIKEITIMAI
Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, pavyzdžiui, atsižvelgdami į savo praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

KONTAKTUOKITE MUS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@bifido.lt arba paštu, naudodamiesi toliau pateikta informacija:

Mechanizatorių g. 10A, Luksnėnų k.,
LT-64381 Alytaus r., Lietuva

Pirkinių krepšelis