Moksleivių BIFIDO Produkto
Etiketės Piešimo Konkursas

Dėmesio, mokyklos, tėveliai ir moksleiviai!

BIFIDO probiotinių koncentratų prekės ženklas, kviečia visus moksleivius 8-14 metų amžiaus dalyvauti įkvepiančiame piešinių konkurse, kurio tema:

GERŲJŲ BAKTERIJŲ PASAULIS VAIKŲ AKIMIS!

Šis konkursas paskatins vaikus išreikšti savo kūrybiškumą ir talentą kuriant piešinį, kuris bus naudojamas Bifido Medaus produkto etiketėje! Moksleiviai galės susipažinti su gerųjų bakterijų nauda, tuo pačiu turėdami puikią galimybę laimėti kelialapį į Kūrybos ir meno vasaros stovyklą “Kurk”!

Konkurso tikslai

Šis konkursas turi kelis svarbius tikslus:

  1. Skatinti vaikų kūrybiškumą ir meninius sugebėjimus.
  2. Ugdyti supratimą apie gerąsias bakterijas ir jų teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Šviesti vaikus apie probiotikus ir mikrobiotą.
  3. Paskatinti vaikus ir jų šeimas domėtis, kaip sveiką gyvenseną galima skatinti – tiesiog valgant praturtintą probiotikais maistą.
  4. Suteikti galimybę laimėti kelialapį į Kūrybos ir meno stovyklą “Kurk” ir turėti neįkainojamą vasaros nuotykį!

Konkurso dalyviai

Kviečiame visus moksleivius nuo 8 iki 14 metų amžiaus iš visų Lietuvos mokyklų dalyvauti Bifido Konkurse Nemokamai!

Konkurso tema  “GERŲJŲ BAKTERIJŲ PASAULIS VAIKŲ AKIMIS”.

Moksleiviai kviečiami kurti piešinius ant jau paruošto šablono, naudojant įvairias piešimo technikas. Moksleivių piešinių lauksime iki birželio 15 d.

Apdovanojimai

Liepos 1 d. Bifido komanda išrinks laimėjusį piešinį iš gautų moksleivių darbų, kuris bus naudojamas BIFIDO – Medaus gėrimo produkto etiketėje.

Išrinkto darbo autoriaus vardas ir pavardė bus pažymėta ant etiketės ir skelbiama kartu su piešiniu! Taip pat, laimėtojas bus apdovanotas kelialapiu į Kūrybos ir meno stovyklą “Kurk”!

Laimėtojas bus skelbiamas liepos 1 d. šiame Bifido Konkurso puslapyje.

Stovyklos informacija

Stovykla “Kurk” yra rengiama jau 4 metus iš eilės! Joje atliekamos menų, mados, dizaino, piešimo, tapymo, grafikos, fotografavimo, filmavimo, rankdarbių veiklos. Stovykla vyksta netoli Palangos esančioje nuostabioje sodyboje “Vila Vilaitė”.

Stovyklos data: 2023 m. rugpjūčio 6-12 d.

Laukiami 8-14 metų amžiaus vaikai.

Daugiau informacijos apie Kūrybos ir meno stovyklą "Kurk" rasite paspaudę mygtuką apačioje

Kaip dalyvauti?

  1. Dalyvauti gali 8 – 14 metų amžiaus moksleiviai.
  2. Sukurti piešinį Bifido produkto etiketei tema “GERŲJŲ BAKTERIJŲ PASAULIS VAIKŲ AKIMIS”.
  3. Piešinys turi būti pažymėtas: autoriaus vardu, pavarde, mokyklos pavadinimu, klase ir dalyvio tėvų/globėjų el. pašto adresu.
  4. Užpildyti tėvų/globėjų sutikimą (rasite paspaudę mygtuką apačioje).
  5. Atsisiųsti ir atsispausdinti Bifido etiketės šabloną (rasite paspaudę mygtuką apačioje).
  6. Moksleivių piešinius ir tėvų sutikimą dalyvauti konkurse siųsti el. paštu: konkursas@bifido.lt iki birželio 15 d.

Mes kviečiame moksleivius pasidalinti savo meniniais sugebėjimais ir prisijungti prie šio puikaus konkursinio iššūkio! Tai puiki proga atskleisti moksleivių  meninį potencialą, patekti ant BIFIDO Medaus produkto etiketės, išmokti daugiau apie sveikatą ir galbūt net laimėti įspūdingą prizą – kelialapį Kūrybos ir meno stovykloje “Kurk”!

Jei turite klausimų ar reikia daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis el. pašto adresu: konkursas@bifido.lt

Bifido etiketės šablonas

Tėvų / globėjų sutikimas

BIFIDO yra prekinis ženklas, kuris specializuojasi koncentratų, prisotintų gerosiomis bakterijomis, gamyboje. Šios bakterijos yra probiotikai – tai yra mikroorganizmai, kurie patekę į žmogaus organizmą teikia sveikatingumo naudą.

Štai keletas svarbių priežasčių, kodėl probiotinis koncentratas gali būti jums naudingas:

Nauda virškinimui: Gerosios bakterijos gali padėti palaikyti gerą virškinimo sveikatą. Šios bakterijos gyvena žmogaus žarnyne ir padeda skaidyti maistą, reguliuoja virškinimo procesus ir mažina problemų, tokių kaip vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, tikimybę.

Imuninė sistema: Gėrimų su gerosiomis bakterijomis vartojimas gali padėti stiprinti imuninę sistemą. Gerosios bakterijos veikia kaip apsauginis barjeras prieš kenksmingas bakterijas, padeda mažinti uždegimus organizme ir skatina sveiką imuninę reakciją.

Vitaminų sintezė: Probiotiniai koncentratai gali sintezuoti tam tikrus vitaminus, tokius kaip vitaminas K ir B grupės vitaminai, o tai gali padėti organizmui gauti reikiamų maistinių medžiagų.

Sveikos mikrofloros palaikymas: Gerųjų bakterijų koncentratai gali padėti palaikyti sveiką mikroflorą žarnyne. Teisingas gerųjų bakterijų balansas gali būti susilpnintas dėl antibiotikų vartojimo ar kitų veiksnių. Vartojant probiotinius koncentratus, tokius kaip BIFIDO, galima palaikyti tinkamą mikrofloros pusiausvyrą.

Bendras sveikatingumas: Koncentratų, prisotintų gerosiomis bakterijomis vartojimas gali padėti pagerinti bendrą sveikatingumą ir gerovę. Jų naudojimas, siekiant palaikyti gerą virškinimą, stiprinti imuninę sistemą ir palaikyti sveiką mikroflorą gali turėti teigiamą poveikį organizmui.

Pirkinių krepšelis