APIE MUS

Kaip gimė BIFIDO idėja?

Kiekvienas iš mūsų norime džiaugtis gera savijauta, būti entuziastingu ir kupinu jėgų. Ir žinoma, kiekvienas ieškome būdų, kaip tai pasiekti. Būtent nuolatinis ieškojimas, domėjimasis organizmo bei gamtos procesais, siekis gyventi subalansuotą gyvenimą ir noras dalintis neįtikėtina gamtos dovanų nauda su Jumis, sveikuolį Stasį Guzevičių paskatino įkurti BIFIDO.

 

Daugiau nei dvejus metus gaminami koncentratai, nuolat atliekami laboratoriniai tyrimai, troškimas tobulėti, pateisinti net įnoringiausio kliento lūkesčius ir sukurti išskirtinius skonius atvedė į tai, kad šiandieną jau galime džiaugtis BIFIDO.

Išskirtiniai skoniai ir kokybė

Suprantame, kad kokybė ir probiotikų kiekis produktuose yra prioritetas, tačiau manome, kad malonumas juos vartojant irgi svarbus, todėl po ilgų ieškojimų, eksperimentų ir bandymų tobulinant BIFIDO, šiandien galime pasiūlyti ne tik tradicinių: Avižų, Grikių, Ryžių, Medaus, Medaus – Imbiero bei Šaltalankių skonių, o ir itin malonių: Apelsinų – Mango, Bananų, Multivitaminų bei Granatų fermentuotų gėrimų koncentratų, kuriuos mielai vartos net patys išrankiausi – Jūsų mažieji.
Visiems mūsų koncentratams parenkama aukščiausios kokybės produkcija, nenaudojant pavojingų pesticidų, sintetinių trąšų, GMO ir t.t. Mūsų koncentratų skonius lemia ir tai, kad jie pagaminti be kenksmingų priedų, sintetinių dažiklių bei kvapiklių.

Mūsų vizija ir tikslas

Norime suteikti klientams geriausią patirtį, išbandant ir kasdien naudojant koncentratus, todėl užtikriname aukščiausią kokybę, platų koncentratų asortimentą, šviežumą, išskirtinius skonius, malonų bendravimą, aukštą darbo etiką ir itin draugiškas kainas.
BIFIDO fermentuoti gėrimų koncentratai, dėka savo išskirtinių savybių kasdienius patiekalus praturtina gerosiomis bakterijomis.
Gera savijauta ir laimingas gyvenimas yra daugybės kasdienių mūsų pasirinkimų visuma, o kiekvienas net pats mažiausias teigiamas pokytis yra mažas žingsnis to pasiekiant.

BIFIDO – pirmas žingsnis Jūsų rutinoje didelio tikslo link!

Pirkinių krepšelis